Obróbka mechaniczna

Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej wykorzystując do tego procesu specjalistyczne maszyny. Podczas wykonywania takich usług jak frezowanie, wytłaczanie czy śrutowanie konstrukcji stalowych a także gdy świadczymy usługi ślusarskie, kierujemy się doświadczeniem naszych fachowców mających do dyspozycji nowoczesne rozwiązania technologiczne, dlatego możemy zapewnić i zapewniamy najlepsze rezultaty wykonywanych przez nas usług, zapewniając opcję uzyskania wymaganych efektów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zatrudnieni przez nas specjaliści dokładają wszelkich starań by proces obróbki metalu został przeprowadzony dokładnie i precyzyjnie z zachowaniem najwyższej jakości oraz troski o najmniejsze szczegóły.


Frezowanie

  • Usługa frezowania jest realizowana przez nas z zachowaniem takich parametrów jak szybkość produkcji idąca w parze z precyzją wykonania. Posiadając świetne zaplecze technologiczne oprócz doświadczenia i umiejętności mamy we władaniu narzędzia do niemal każdego zadania.


Gwintowanie

  • Połączenie specjalistycznej wiedzy, wieloletniej praktyki oraz zaawansowanych maszyn skutkuje mieszanką, jaką jest gwarancja najwyższej jakości wykonywanego przez nas procesu gwintowania.


Toczenie

  • Wykorzystując nasze zaawansowane tokarki wykonujemy różnorodne detale. Efektem procesu toczenia być standardowe elementy jak także wykonane na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klienta.


Obróbka metalu

  • Nasz zaawansowany technologicznie park maszynowy, wyposażony precyzyjne i wyśmienicie działające maszyny, pozwala na wykonywanie wielu standardowych i niestandardowych usług z dziedziny obróbki metalu.