Malowanie

Wiele czynników oddziałowuje na konstrukcje a te z upływem czasu się niszczą. By zabezpieczyć i ochronić konstrukcję stalową przed korozją musi być zastosowana metoda malowania. Lakiernia naszej firmy jest w stanie pomalować natryskowo wszystkie wcześniej wykonane elementy. Wykorzystywana przez nas metoda to gwarancja idealnego krycia powłoką malarska przy ka-żdym zleceniu. Stosowane są przez nas tylko powłoki najwyższej klasy zapewniające elementom wymaganą trwałość i ochronę na długi czas. Wszystkie wymagania są brane przez nas pod uwagę a zależy nam na najlepszym wykonaniu powierzonego nam zlecenia. Malowanie natryskowe jest dostępne dla osób prywatnych, a także firm i instytucji.

Głównym naszym celem jest zabezpieczenie przeciwkorozyjne konstrukcji i elementów stalowych. Dzięki naszej metodzie stworzymy bardzo szczelną powłokę zapobiegającą przenikaniu wilgoci do metalu i będzie go izolować od czynników zewnętrznych, dlatego konstrukcja będzie bardziej trwała i odporna na długie lata.

Malowanie konstrukcji stalowych wykonujemy przy pomocy pistoletu natryskowego cechującym się w naszych, sprawnych rękach szybkim oraz sprawnym pokryciem każdej wskazanej nam powierzchni, gwarantując niespotykaną dotąd dokładność i wydajność. Nawet najbardziej wymagająca konstrukcja ulegnie naszym umiejętnościom i sprzętowi.

System malarski jest dobierany zgodnie z wymaganą normą, dzięki czemu możemy lepiej oraz dokładniej ustalić harmonogram i planu całego procesu malowania wskazanej nam konstrukcji. Jeśli wybierasz nasz firmę, dostajesz w zamian najwyższą jakość, niezwykłą precyzję i szerokie doświadczenie.