O nas

Firma Andur zapoczątkowała swoją działalność w 2005 roku, pierwotnie realizując się w branży budowlanej, dostarczaniu na rynek konstrukcji stalowych oraz wyrobów stalowych, a także w obrocie złomem i kruszywami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tak w dziedzinie produkcji, jak i zarządzaniu systemami jakości i organizacji pracy nasza firma oferuje swoim klientom wysokiej klasy wyroby, odpowiadające europejskim standardom jakościowym, dając jednocześnie gwarancje solidności, profesjonalizmu i nowoczesności.

Począwszy od początku roku 2011 firma Andur rozpoczęła współpracę z Fińskim producentem wytwórni betonu oraz systemów i podzespołów umożliwiających produkcję betonu, cechujących się niezawodnością w ekstremalnie trudnych warunkach pracy oraz surowych warunkach zimowych.

Wspólny kontrakt obejmował produkcje, sprzedaż, serwis oraz wszelkie usługi zwiększające satysfakcję klienta w zakresie dostawy gotowych wytwórni betonu, silosów, mieszalników, systemów ogrzewania kruszyw i wody oraz podzespołów wytwórni na rynku polskim, czeskim i słowackim.

Celem uzupełnienia oferty w zakresie dostaw gotowych wytwórni betonu oraz jej podzespołów w 2016 roku podpisany został kontrakt na wyłączność w zakresie sprzedaży, serwisu i dostaw gotowych wytworni betonu oraz podzespołów na rynkach Europy Środkowej, do ww celów została stworzona nowa spółka Meka Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu.

W zakres naszej oferty wchodzą również suwnice wraz z podzespołami, konstrukcje wielkiego gabarytu jak i komponenty i produkty wymagające pracy na precyzyjnych obrabiarkach, kontenery morskie oraz wszelkie modyfikacje kontenerów morskich wg wytycznych Klienta docelowego, w tym również generalne renowacje.

Park maszynowy oraz wysoko-wykwalifikowana kadra pozwala realizować usługi nawet bardzo skomplikowanych elementów. Świadczymy również usługi w zakresie spawania pod dozór UDT, montażu i demontażu maszyn i konstrukcji stalowych, wykonawstwa elementów z stali nierdzewnej.

Dla potrzeb klienta mamy możliwość świadczenia usług w zakresie projektowania jak i przeprowadzania pomiarów przy użyciu urządzeń pomiarowych, w tym również CNN. Oferowane produkty i usługi posiadają m.in. Certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO oraz Europejską Deklaracje Zgodności CE.